بزرگترین مرجع دانلود فیلم و سریال

برندگان اسکار 2018 معرفی شدند

   

 

برندگان اسکار 2018 در نودمین مراسم جوایز آکادمی به میزبانی جیمی کیمل اعلام شد.

 

 

نودمین مراسم جوایز آکادمی در لس آنجلس آمریکا به میزبانی مجری و کمدین معروف، جیمی کیمل در حال برگزاری است و زومجی نیز طبق روال سال‌های گذشته برندگان اسکار 2018 را به طور زنده و هنگام معرفی آن‌ها اعلام می‌کند. توجه داشته باشید که این مطلب به مرور و در ساعات آتی به روز خواهد شد.

 

بهترین بازیگر نقش اصلی مرد

برنده‌:

 

گری اولدمن

  • تیموتی شلمی برای فیلم Call Me By Your Name
  • دنیل دی لوییس برای فیلم Phantom Thread
  • دنیل کالویا برای فیلم Get Out
  • گری اولدمن برای فیلم Darkest Hour
  • دنزل واشنگتن برای فیلم Roman J. Israel, Esq

 

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

برنده‌: سم راک‌ول

  • ویلیام دفو برای فیلم The Florida Project
  • وودی هارلسون برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
  • ریچارد جنکینز برای فیلم The Shape of Water
  • کریستوفر پلامر برای فیلم All the Money in the World
  • سم راک‌ول برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 

بهترین بازیگر نقش اصلی زن

برنده‌: فرانسیس مک‌دورمند

  • سالی هاوکینز برای فیلم The Shape of Water
  • فرانسیس مک دورماند برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
  • مارگو رابی برای فیلم  I, Tonya
  • سیرشا رونان برای فیلم Lady Bird
  • مریل استریپ برای فیلم The Post

 

 

بهترین بازیگر نقش مکمل زن

برنده‌: آلیسون جَنی

  • مری جی بیلگ برای فیلم Mudbound
  • آلیسون جنی برای فیلم I, Tonya
  • لزلی مانویل برای فیلم Phantom Thread
  • لوری متکالف برای فیلم Lady Bird
  • اکتاویا اسپنسر برای فیلم The Shape of Water

 

بهترین گریم

برنده‌: Darkest Hour

  • فیلم Darkest Hour
  • فیلم Victoria & Abdul
  • فیلم Wonder

 

بهترین طراحی لباس

برنده‌:

Phantom Thread

  • فیلم Beauty and the Beast
  • فیلم Darkest Hour
  • فیلم Phantom Thread
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Victoria & Abdul

 

بهترین مستند

برنده‌: مستند Icarus

  • مستند Abacus: Small Enough to Jail
  • مستند Faces Places
  • مستند Icarus
  • مستند Last Men in Aleppo
  • مستند Strong Island

 

 

بهترین تدوین صدا

برنده‌:

Dunkirk

  •  

  

  •  
  • فیلم Baby Driver
  •  
  • فیلم Blade Runner 2049
  •  
  • فیلم Dunkirk
  •  
  • فیلم The Shape of Water
  •  
  • فیلم Star Wars: The Last Jedi

 

 

بهترین میکس صدا

برنده‌: Dunkirk

  •  
  • فیلم Baby Driver
  •  
  • فیلم Blade Runner 2049
  •  
  • فیلم Dunkirk
  •  
  • فیلم The Shape of Water
  •  
  • فیلم Star Wars: The Last Jedi

 

 

بهترین طراحی صحنه

برنده‌: The Shape of Water

  •  
  • فیلم Beauty and the Beast
  •  
  • فیلم Blade Runner 2049
  •  
  • فیلم Darkest Hour
  •  
  • فیلم Dunkirk
  •  
  • فیلم The Shape of Water

 

 

بهترین فیلم خارجی

برنده‌: A Fantastic Woman

  • فیلم A Fantastic Woman از کشور شیلی
  • فیلم The Insult از کشور لبنان
  • فیلم Loveless از کشور روسیه
  • فیلم On Body and Soul از کشور مجارستان
  • فیلم The Square از کشور سوئد

 

 

بهترین انیمیشن کوتاه

برنده: Dear Basketball

  •  
  • انیمیشن Dear Basketball
  •  
  • انیمیشن Garden Party
  •  
  • انیمیشن Lou
  • انیمیشن Negative Space
  • انیمیشن Revolting Rhymes

 

 

بهترین انیمیشن

برنده: Coco

  •  
  • انیمیشن The Boss Baby
  • انیمیشن The Breadwinner
  • انیمیشن Ferdinand
  • انیمیشن Loving Vincent

 

 

بهترین جلوه‌های ویژه

برنده: فیلم Blade Runner 2049

    •  
    • فیلم Blade Runner 2049
    •  
    • فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2
    •  
    • فیلم Kong: Skull Island
    •  
    • فیلم Star Wars: The Last Jedi
    •  
    • فیلم War for the Planet of the Apes

 

 

بهترین تدوین

برنده‌: Dunkirk

  • فیلم Baby Driver
  • فیلم Dunkirk
  • فیلم I, Tonya
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 

 

بهترین مستند کوتاه

برنده‌: Heaven Is a Traffic Jam on the 405

  • مستند Edith+Eddie
  • مستند Heaven Is a Traffic Jam on the 405
  • مستند (Heroin(e
  • مستند Knife Skills
  • مستند Traffic Stop

 

 

بهترین فیلم کوتاه

برنده: The Silent Child

  • DeKalb Elementary
  • The Eleven O'Clock
  • My Nephew Emmett
  • The Silent Child
  • Watu Wote/All of Us

 

 

بهترین فیلم‌نامه‌ی اقتباسی

برنده‌: Call Me by Your Name

  • فیلم Call Me By Your Name
  •  
  • فیلم The Disaster Artist
  •  
  • فیلم Logan
  •  
  • فیلم Molly’s Game
  • فیلم Mudbound

 

 

بهترین فیلم‌نامه‌ی اوریجینال

برنده‌: Get Out

  •  
  • فیلم The Big Sick
  •  
  • فیلم Get Out
  •  
  • فیلم Lady Bird
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 

 

بهترین فیلم‌برداری

برنده‌: Blade Runner 2049

  • فیلم Blade Runner 2049
  • فیلم Darkest Hour
  • فیلم Dunkirk
  •  
  • فیلم Mudbound
  • فیلم The Shape of Water

 

 

بهترین موسیقی متن

برنده‌: The Shape of Water

  • فیلم Dunkirk
  • فیلم Phantom Thread
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Star Wars: The Last Jedi
  •  
  • فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 

 

بهترین آهنگ اوریجینال

برنده‌: Remember Me

  • آهنگ Mighty River از فیلم Mudbound
  • آهنگ Mystery of Love از فیلم Call Me By Your Name
  • آهنگ Remember Me از انیمیشن Coco
  • آهنگ Stand Up For Something از فیلم Marshall
  • آهنگ This Is Me از فیلم The Greatest Showman

 

 

بهترین کارگردان

برنده‌: گیرمو دل تورو

  • پل توماس اندرسن برای فیلم Phantom Thread
  • گیرمو دل تورو برای فیلم The Shape of Water
  • گرتا گرویگ برای فیلم Lady Bird
  • کریستوفر نولان برای فیلم Dunkirk
  • جردن پیل برای فیلم Get Out

 

 

بهترین فیلم

برنده‌: The Shape of Water

  • فیلم Call Me by Your Name
  • فیلم Darkest Hour
  • فیلم Dunkirk
  • فیلم Get Out
  • فیلم Lady Bird
  • فیلم Phantom Thread
  • فیلم The Post
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri